Strona startowa Rekrutacja 2024Galeria zdjec DLA MATURZYSTOW ! Kontakt

OFERTA 2024

Projekt „Dobry zawód – Lepsza przyszłość - II edycja”

Aktualnośći

13.05.2021r. Uwaga - staże wakacyjne do wzięcia!!!

Rusza rekrutacja na staże.

W dniach 17-28 maja bedzie mozna zlozyc dokumenty rekrutacyjne na staz wakacyjny w ramach projektu
Dobry Zawod-Lepsza Przyszlosc II edycja.

Dokumenty do pobrania od poniedzialku w sekretariacie lub u koordynatora projektu p. Malgorzaty Podgorskiej
(gabinet pedagoga szkolnego w internacie).
  • jesli masz ukonczone 16 lat na dzien 1 lipca br.
  • jestes uczniem lub tegorocznym absolwentem technikum w branzy
    logistycznej, informatycznej, ekonomicznej,
    mechatronicznej, tuf i tziug
  • chcesz zdobyc dodatkowe umiejetnosci i doswiadczenie w zawodzie i troche zarobic, staz jest dla Ciebie :-)
Staz jest planowany w dniach 19 lipca- 13 sierpnia 2021 r. O zakwalifikowaniu sie na staz decyduje komisja rekrutacyjna
zgodnie z regulaminem rekrutacji.

Dokumenty do stazu: Zapraszamy

27.11.2020r. Uwaga - Rekrutacja na kurs obslugi wózka widłowego

Rekrutacja na kurs - obsługa wózka widłowego.

Rekrutacja na kurs odbywać się będzie w terminie od 30 listopada 2020 roku do 10 grudnia 2020 roku.

Dokumenty do zlozenia jako zalaczniki dostapne sa ponizej na stronie

22.11.2020r. Uwaga - Rekrutacja na kurs prawa jazdy

Rekrutacja na kurs prawa jazdy kat. B jest prowadzona w Zespół Szkół Nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie w branży technik ekonomista, technik logistyk, technik informatyk, technik mechatronik, technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych.

Rekrutacja na kurs odbywać się będzie w terminie od 23 listopada 2020 roku do 4 grudnia 2020 roku.

Dokumenty do zlozenia jako zalaczniki dostapne sa ponizej na stronie

Główną grupę docelową stanowią uczniowie kształcący się w zawodach - technik: ekonomista, logistyk, informatyk, mechatronik, usług fryzjerskich, żywienia i usług gastronomicznych, technologii żywności, mechanizacji rolnictwa, agrobiznesu, mleczarstwa, cyfrowych procesów graficznych, geodeta, pojazdów samochodowych, architektury krajobrazu, budownictwa, ZSZ: kucharz, sprzedawca i klasy wielozawodowe oraz Liceum Plastycznego - specjalność: reklama wizualna, projektowanie graficzne, fotografia artystyczna. Grupę docelową stanowią również nauczyciele przedmiotów zawodowych.

Uczniowie zostaną objęci następującymi formami wsparcia: zajęcia pozalekcyjne przygotowujące do egz. zaw. oraz zajęcia warsztatowe podnoszące umiejętności praktyczne uczniów, kursy i szkolenia warsztatowe ukierunkowane na podniesienie kompetencji i zdobycie kwalifikacji zawodowych, wizyty studyjne u pracodawców, wyjazdy zawodoznawcze, zajęcia na uczelniach wyższych, wyjazdy na targi branżowe oraz staże zawodowe dzięki którym uczniowie zdobędą nowe umiejętności praktyczne na konkretnym stanowisku pracy.

Wszystkie działania podjęte w projekcie mają na celu ułatwienie w przyszłości podjęcia pracy zawodowej. Nauczyciele uaktualnią swoją wiedzę i podniosą własne kompetencje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz podjęcie studiów podyplomowych.

W ramach projektu zostaną doposażone pracownie zawodowe zgodnie z listą MEN.

> Deklaracja uczestnictwa w projekcie.pdf

> Oswiadczenie uczestnika projektu.pdf

> Poswiadczenie dyrektora szkoly.pdf

> Regulamin rekrutacji.pdf